KONST / Litografier / Litografi 7964492
nr 796 4492
Litografi
Max Knutsen, 55/225, signerad, motivets mått: 28x43
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 december 2012
kl 18:55:39
8/12 08:30:00